Богдан

День Рождения: 19 квітня, 1995 рік 

Любимая музыка: музика Вагнера, гуртів «Яремія», «Kozak system», «Сейтар» (в основному, класика і рок)

Любимые фильмы: фільм «Бійцівський клуб», 2000 року

Увлечения: захоплюсь спортом та іноземними мовами, люблю вивчати історію та читати книжки. Веду відеоблог.

Самый удивительный и невероятный случай, который с тобой произошел? 

Іду одного разу я по Лозовій з другом і бачу — перед нами перебігає дорогу чорна кішка, ну, ми ж такі — «не віримо в забобони», а через хвилину до нас причепляється місцева гоп-компанія… На щастя, усе обійшлося лише дурненькими жартами, але нерви і  настрій вони нам попсували. Потім (це було взимку) ми ще кілька разів упали по дорозі додому, а наступного дня я отримав у школі дві одиниці (і друг також). Ну, і після цього я і він віримо в прикмети:)))

Какой самый оригинальный подарок ты получал и от кого?

Насправді, усі подарунки були досить стандартні, але один з них таки вирізнився. Мій миргородський друг подарував мені тренування в лісі. Можливо, більшість аж ніяк не зраділа б такому подарунку, але ж я — «Людина-спорт»…;)) Тому з радістю прийняв цю ініціативу на мій День народження, почавши робити комплекс вправ, який  розробив друг. Це були перекидання колод у лісі, підтягування і біг. Ну, і після цього я вже не дозволяю другу складати для мене комплекси тренувань …))

Ты в эфире и в жизни – это два разных человека?

Богдан тут і там — зажди Богдан. От тільки в житті я дещо швидше розмовляю і менш лаконічно висловлюю свої думки. В ефірі я просто стараюся для вас. Але, насправді, я не сильно різнюся в житті та в ефірі.

Какая самая нелепая оговорка случилась у тебя в эфире? 

Був один випадок- я ніяк не міг прочитати словосполучення «професорсько-викладацький». Вийшло у мене це з 4-ї спроби, та й то — не дуже, з помилками. А вимовляв я ці слова як «прохфесорсько-викидацький» )))

Твои неординарные способности. 

Умію кататися на санчатах із заплющеними очима :)))

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Структура власності

Back to Top